Zbudujemy marketing
Twojej inwestycji

Agencja marketingowa dla Deweloperów

 

Szukasz pomocy w kampanii dla swojej inwestycji?

Aby wysłać wiadomość zaznacz zgodę poniżej

Ponad
10 lat doświadczenia

w promocji inwestycji

Kim jesteśmy?

Deweloperni.pl to część agencji kreatywnej Brandmaster, którą tworzą eksperci z każdej dziedziny branży marketingowej. W naszym zespole mamy specjalistów od social media, kreatywnych, designerów, contentowców i copywriterów. Budujemy kompleksowe marki, mocno stawiając na ich wizerunek. Tworzymy i realizujemy konkretne strategie działań marketingowych i PR, dopasowując treść przekazu do określonej grupy docelowej.

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia działań performance marketingu oraz marketing automation, tworząc i obsługując kampanie reklamowe w środowiskach Google, Facebook, Linkedin, Pinterest, czy Tik Tok. W naszym teamie zajmujemy się nie tylko marketingiem internetowym, ale również pisaniem scenariuszy, produkcją reklam radiowych i telewizyjnych, influencer marketingiem oraz organizacją eventów i konferencji. Działamy 360°.

Branding - nazwa, claim, logo i key visual 01

Uważamy, że branding jest kluczowym elementem w procesie promocji inwestycji deweloperskich. Wyznacza on kierunek działań marketingowych i tworzy wizerunek inwestycji. Uspójnia i ułatwia komunikację, a przede wszystkim jest obecny w życiu Twoich Klientów zarówno przed, jak i po zakupie wymarzonego mieszkania. Dlatego warto o niego zadbać! Nasz zespół składa się z doświadczonych designerów i kreatywnych, którzy na podstawie analizy grupy docelowej, lokalizacji i otoczenia budynku, a także trendów rynkowych, zaproponują koncepcję brandingu dla Twojej inwestycji. Zaczniemy od przygotowania pomysłów na nazwę i claim, a następnie przejdziemy do stworzenia logotypu oraz key visual, czyli koncepcji wizualnej marki. Na ich podstawie będziemy mogli wspólnie opracować strategię marketingowo-sprzedażową.

 

02Strona internetowa

Drugi, ważny element naszej pracy, który ma kluczowe znaczenie w procesie sprzedażowym, a przede wszystkim w jego kosztach, to nie tyle sama strona internetowa, ile jej odpowiednie stworzenie pod kątem technicznym. Źle opracowany projekt, słaba optymalizacja lub co gorsze – brak skupienia na wersji mobilnej, istotnie zmniejszają skuteczność kampanii reklamowych Google Ads, a tym samym zwiększają koszty dotarcia do potencjalnych Klientów. Od lat współpracujemy z wykwalifikowanymi programistami, a ponadto w naszym zespole mamy UX/UI oraz webdesignerów, którzy przygotują dla Ciebie nieszablonową i jednocześnie funkcjonalną, skuteczną stronę internetową. W pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i narzędzia mar-tech, dzięki czemu strona jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek i szybka w działaniu. W ramach naszych usług oferujemy również projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych oraz narzędzi marketingowo-sprzedażowych, marketing automation oraz analitycznych, które pomogą w sprawnym zarządzaniu sprzedażą inwestycji oraz analizie zebranych danych.

Kampanie Google i Facebook Ads03

Najważniejszy etap naszych działań, który realnie wpływa na koszyk potencjalnych klientów i zwiększa sprzedaż, to opracowanie, wdrożenie i ciągła optymalizacja kampanii Google, Facebook i TikTok Ads. W naszej ofercie znajdują się kampanie reklamowe zarówno w sieciach społecznościowych, jak i w wyszukiwarkach internetowych, a także video kampanie na platformie Youtube oraz działania remarketingowe, które przypominają o Twojej inwestycji potencjalnym klientom. W Brandmaster kochamy liczby, dlatego nałogowo wykorzystujemy narzędzia analityczne, które pomagają nam lepiej zrozumieć efekty naszych działań i podejmować trafniejsze decyzje, a Tobie ułatwiają planowanie kolejnych inwestycji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy na temat rynku deweloperskiego jesteśmy w stanie skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zwiększyć zainteresowanie Twoją inwestycją. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć strategię, która nierozerwalnie połączy marketing i sprzedaż.

 

Liczby, które najlepiej nas opisują.

1670

Sprzedanych
mieszkań

43

Obsługiwane
inwestycje

20

Zadowolonych
klientów

Poznaj inwestycje, które wspieramy
naszym zaangażowaniem.

Osiedle Zielove

To nowa, wieloetapowa inwestycja realizowana w Wyszkowie. Docelowo składać się ma na nią ok. 28 budynków, co przełoży się na 1000 mieszkań. Aktualnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji.

Novdom

Firma Novdom to deweloper mający w swoim portfolio wiele inwestycji - tych zrealizowanych, jak i w trakcie realizacji. Jego projekty cechują się nowoczesnością, czystością formy oraz materiałami wysokiej jakości.

Jesionova

Inwestycja realizowana w Krakowie, dla segmentu premium. To idealne miejsce dla osób, które chcą aktywnie korzystać z uroków mieszkania w centrum miasta i jednocześnie marzą o kameralnej atmosferze.

Skontaktuj się z nami
i zamów darmową wycenę.

Odbierz darmowy audyt

Szukasz pomocy

Wystarczy Twój mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!