Zbuduj marketing
swojej inwestycji

Efektywnie zaprojektowane działania
w obszarze twojej inwestycji.

Szukasz pomocy w kampanii dla swojej inwestycji?

Aby wysłać wiadomość zaznacz zgodę poniżej

Solidne fundamenty
to podstawa każdej rozpoczętej inwestycji.

Od czego zacząć?

Pracę nad fundamentami rozpoczniemy od dokładnej analizy obecnej sytuacji wyjściowej. Sprawdzimy dostępne źródła informacji, takie jak Google Analytics, stronę www, obecne kanały social media, opinie o firmie w internecie i inne. Określimy, które elementy wymagają poprawy lub przebudowy.

Branding i marka 01

Daj się rozpoznać i pozwól się zapamiętać! Specjalnie dla Ciebie stworzymy wyróżniający się na tle konkurencji wizerunek Twojej firmy.

02Strona internetowa

Nasze realizacje są nie tylko atrakcyjne graficznie! Przywiązujemy ogromną wagę do funkcjonalności oraz przejrzystej architektury informacji. Projektując, patrzymy przez pryzmat zarówno marketingu, jak i sprzedaży.

Google & Facebook Ads03

Z reklamami jest jak z grą na giełdzie. Kapitał można pomnożyć albo go stracić. Dzięki naszemu doświadczeniu efektywnie wykorzystujemy i pomnażamy każdą powierzoną nam złotówkę.

Liczby, które najlepiej nas opisują.

1327

Sprzedanych
mieszkań

32

Obsługiwane
inwestycje

12

Zadowolonych
klientów

Poznaj inwestycje, które wspieramy
naszym zaangażowaniem.

Osiedle Zielove

To nowa, wieloetapowa inwestycja realizowana w Wyszkowie. Docelowo składać się ma na nią ok. 28 budynków, co przełoży się na 1000 mieszkań. Aktualnie realizowany jest pierwszy etap inwestycji.

Novdom

Firma Novdom to deweloper mający w swoim portfolio wiele inwestycji - tych zrealizowanych, jak i w trakcie realizacji. Jego projekty cechują się nowoczesnością, czystością formy oraz materiałami wysokiej jakości.

Jesionova

Inwestycja realizowana w Krakowie, dla segmentu premium. To idealne miejsce dla osób, które chcą aktywnie korzystać z uroków mieszkania w centrum miasta i jednocześnie marzą o kameralnej atmosferze.

NCInvestment

Grupa NCInvestment skoncentrowana jest na sektorze mieszkaniowym w Warszawie. Głównym celem jest wprowadzanie na rynek projektów kameralnych, wygodnych i funkcjonalnych.

Skontaktuj się z nami
i zamów darmową wycenę.

Odbierz darmowy audyt

Szukasz pomocy

Wystarczy Twój mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!