O nas

Budujemy i zarządzamy markami

Promocję każdej inwestycji deweloperskiej opieramy na kilku kluczowych fundamentach. Nie tylko planujemy strategię marketingową, ale też zajmujemy się budową wizerunku. Opracowujemy pełną koncepcję brandingu, projektujemy odpowiednio zoptymalizowaną stronę internetową oraz przygotowujemy plan komunikacji w social mediach i innych kanałach, które w przypadku konkretnej inwestycji przyniosą założone korzyści.

Od 12 lat pomagamy naszym klientom wyróżniać się na rynku. Nasz zespół specjalistów doskonale rozumie, jakie czynniki wpływają na odbiór przekazu przez docelową grupę odbiorców. Dzięki naszemu doświadczeniu dostrzegamy bowiem niuanse, które pozwalają nam kreować właściwe komunikaty, przekładające się na wysoki poziom efektywności kampanii reklamowych.

Chcesz porozmawiać o Twoim marketingu?

Fundamenty marketingu

Doskonale wiemy, jak działa branża deweloperska. Każdy projekt analizujemy pod wieloma aspektami, co pozwala nam spojrzeć na dany problem z różnych perspektyw, a w konsekwencji stworzyć dużo więcej kreatywnych pomysłów. Wśród obszarów, które stanowią fundament naszej pracy możemy wymienić przede wszystkim:

  • design,
  • web development,
  • social media,
  • performance,
  • PR.

Pracę nad każdym projektem rozpoczynamy od ustalenia priorytetów, które są niezbędne do przygotowania planu zadań krótko- i długoterminowych. Wszystkie podjęte działania dokładnie analizujemy, opierając się na twardych danych.

Dostosowujemy się do Ciebie

Wykorzystujemy różne narzędzia komunikacji, aczkolwiek mamy świadomość, że w każdej organizacji sprawdzają się inne systemy. Z tego też względu elastycznie zaadaptujemy się do Twojego środowiska pracy, aby usprawnić wymianę informacji pomiędzy zespołami.

Doskonale rozumiemy też, że w przypadku niektórych firm konieczne jest korzystanie z usług różnych agencji. Wówczas przejmiemy na siebie kontakt z project managerami – wewnętrznie będziemy wyrównywać wiedzę w zakresie uzyskanych postępów bez Twojego pośrednictwa i wspólnie wypracujemy efekty.

Pracujemy w sprintach

Większość klientów chce pozostawać na bieżąco z tym, co dzieje się w ich projektach, dlatego wszystkie zadania realizujemy w określonych przedziałach czasowych. Dzięki temu możemy dużo lepiej usystematyzować planowane działania i wykazywać się większą efektywnością.

W ten sposób tworzymy też dla Ciebie przestrzeń do wyznaczania priorytetów i lepszego monitorowania postępów. Ponadto takie podejście pozwala nam przez cały okres współpracy orientować się w wewnętrznych sprawach Twojej firmy.

Stawiamy na długofalowe współprace

Proces sprzedaży mieszkań zwykle jest rozłożony w czasie, dlatego w naszej agencji skupiamy się na budowaniu długotrwałych relacji. Pracujemy w dobrej atmosferze, dopasowanej do osobowości klientów oraz tworzymy przyjazne warunki, sprzyjające swobodnemu wyrażaniu potrzeb. To dzięki temu wiele firm współpracuje z nami od lat.

Zaufali nam:

Nieszablonowo, bo tak lubimy najbardziej

Przez lata pracy w marketingu wypracowaliśmy szereg sprawdzonych rozwiązań. Musimy jednak podkreślić, że unikamy powielania tych samych schematów. Nasze doświadczenie i wykorzystywane dotychczas metody zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań biznesów naszych klientów, co pozwala nam osiągać satysfakcjonujące wyniki w krótszym czasie. Każdy projekt traktujemy bowiem jak nowe wyzwanie. Jeśli uznamy, że dotychczasowe rozwiązania nie będą odpowiednie do wymagań Twojego przedsięwzięcia, poszukamy alternatywnych sposobów. Możesz więc w pełni polegać na naszym doświadczeniu i zaangażowaniu.

Nie boimy się także sięgać po nieoczywiste narzędzia. W naszej pracy nie postrzegamy sztucznej inteligencji jako zagrożenia, a wręcz przeciwnie – jako szansę na zwiększenie efektywności. Dzięki temu możemy nie tylko skrócić czas realizacji, ale jednocześnie zoptymalizować koszt usługi. Oprócz tego jesteśmy też wyjątkowo upierdliwi. 😉 W przypadku każdego projektu robimy tripple-check, przykładamy uwagę do detali i dbamy o spójność. Takie podejście pozwala nam działać skutecznie, bez niepotrzebnych pomyłek.

NASZE PORTFOLIO

Zamów bezpłatną analizę Twojego marketingu

Zmapujemy Twój marketing. Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojej strony internetowej, aktywności w social mediach i wszystkich innych kanałów, które wykorzystujesz do generowania leadów. Dostarczymy Ci profesjonalną ocenę, dzięki której zoptymalizujesz swoją strategię i udoskonalisz komunikację z klientami, a w konsekwencji osiągniesz lepsze wyniki biznesowe.


Szukasz pomocy w marketingu?

Zrozumienie Twoich wyzwań to nasz priorytet. Podziel się nimi z nami, a my dopasujemy dla Ciebie najodpowiedniejsze rozwiązania marketingowe. Wystarczy, że podasz nam swój numer telefonu lub adres e-mail - nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby umówić 30 minutowe spotkanie, podczas którego opowiesz nam o swoich potrzebach i celach.

Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić :)


Mail: [email protected]
Tel. +48 793 125 986