O nas

Budujemy i zarządzamy markami

Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin marketingu – contentu, designu, performance’u i wielu innych obszarów, co pozwala nam holistycznie podchodzić do każdego projektu. Od ponad dekady wspieramy naszych klientów w budowaniu ich pozycji na rynku. Dostrzegamy subtelne niuanse, które decydują o skuteczności komunikacji marki z jej docelowymi odbiorcami.

Wszystkie działania są koordynowane przez project managerów z doświadczeniem, którzy dbają o to, aby całość procesu była spójna i zintegrowana. Dzięki temu, niezależnie od złożoności zadania, wszystkie elementy strategii marketingowej łączą się w całość i pomagają naszym klientom wyróżnić się na tle konkurencji.

Chcesz porozmawiać o Twoim marketingu?

Fundamenty marketingu

Doskonale wiemy, jak działa branża deweloperska. Każdy projekt analizujemy pod wieloma kątami, co pozwala nam spojrzeć na dany problem z różnych perspektyw, a w konsekwencji stworzyć dużo więcej kreatywnych pomysłów. Wśród obszarów, które stanowią fundament naszej pracy możemy wymienić przede wszystkim:

  • content,
  • design,
  • web development,
  • social media,
  • performance,
  • PR.

Pracę nad każdym projektem rozpoczynamy od ustalenia priorytetów, które są niezbędne do przygotowania planu zadań krótko- i długoterminowych. Wszystkie podjęte działania dokładnie analizujemy, opierając się na twardych danych.

Dostosowujemy się do Ciebie

Wykorzystujemy różne narzędzia komunikacji, aczkolwiek mamy świadomość, że w każdej organizacji sprawdzają się inne systemy. Z tego też względu elastycznie zaadaptujemy się do Twojego środowiska pracy, aby usprawnić wymianę informacji pomiędzy zespołami.

Doskonale rozumiemy też, że w przypadku niektórych firm konieczne jest korzystanie z usług różnych agencji. Wówczas przejmiemy na siebie kontakt z project managerami – wewnętrznie będziemy wyrównywać wiedzę w zakresie uzyskanych postępów bez Twojego pośrednictwa i wspólnie wypracujemy efekty.

Pracujemy w sprintach

Większość klientów chce pozostawać na bieżąco z tym, co dzieje się w ich projektach, dlatego wszystkie zadania realizujemy w określonych przedziałach czasowych. Dzięki temu możemy dużo lepiej usystematyzować planowane działania i wykazywać się większą efektywnością.

W ten sposób tworzymy też dla Ciebie przestrzeń do wyznaczania priorytetów i lepszego monitorowania postępów. Ponadto takie podejście pozwala nam przez cały okres współpracy orientować się w wewnętrznych sprawach Twojej firmy.

Stawiamy na długofalowe współprace

Proces sprzedaży mieszkań zwykle jest rozłożony w czasie, dlatego w naszej agencji skupiamy się na budowaniu długotrwałych relacji. Pracujemy w dobrej atmosferze, dopasowanej do osobowości klientów oraz tworzymy przyjazne warunki, sprzyjające swobodnemu wyrażaniu potrzeb. To dzięki temu wiele firm współpracuje z nami od lat.

Zaufali nam:

Nieszablonowo, bo tak lubimy najbardziej

Przez lata pracy w marketingu wypracowaliśmy szereg sprawdzonych rozwiązań. Musimy jednak podkreślić, że unikamy powielania tych samych schematów. Nasze doświadczenie i wykorzystywane dotychczas metody zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań biznesów naszych klientów, co pozwala nam osiągać satysfakcjonujące wyniki w krótszym czasie. Każdy projekt traktujemy bowiem jak nowe wyzwanie. Jeśli uznamy, że dotychczasowe rozwiązania nie będą odpowiednie do wymagań Twojego przedsięwzięcia, poszukamy alternatywnych sposobów. Możesz więc w pełni polegać na naszym doświadczeniu i zaangażowaniu.

Nie boimy się także sięgać po nieoczywiste narzędzia. W naszym zespole nie postrzegamy sztucznej inteligencji jako zagrożenia, a wręcz przeciwnie – jako szansę na zwiększenie efektywności. Dzięki temu możemy nie tylko skrócić czas realizacji, ale jednocześnie zoptymalizować koszt obsługi. Oprócz tego jesteśmy też wyjątkowo upierdliwi. 😉 W przypadku każdego projektu robimy tripple-check, przykładamy uwagę do detali i dbamy o spójność. Takie podejście pozwala nam działać skutecznie, bez niepotrzebnych pomyłek.

NASZE PORTFOLIO

Zamów bezpłatną analizę Twojego marketingu

Zmapujemy Twój marketing. Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojej strony internetowej, aktywności w social mediach i wszystkich innych kanałów, które wykorzystujesz do generowania leadów. Dostarczymy Ci profesjonalną ocenę, dzięki której zoptymalizujesz swoją strategię i udoskonalisz komunikację z klientami, a w konsekwencji osiągniesz lepsze wyniki biznesowe.


Szukasz pomocy w marketingu?

Zrozumienie Twoich wyzwań to nasz priorytet. Podziel się nimi z nami, a my dopasujemy dla Ciebie najodpowiedniejsze rozwiązania marketingowe. Wystarczy, że podasz nam swój numer telefonu lub adres e-mail - nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby umówić 15 minutowe spotkanie, podczas którego opowiesz nam o swoich potrzebach i celach.

Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić oraz umówić się bezpośrednio na spotkanie przez Calendly 🙂


Mail: [email protected]
Tel. +48 793 125 986    ×