Wdrażamy

branding, PR, marketing, www i nowe technologie na rynku deweloperskim.

MarketingTechNOWE

Pełnowartościowe rozmowy ze sztuczną inteligencją – tym zaskakuje i oczarowuje nas ChatGPT-4o

Kto by się spodziewał, że wiosenne nowości od OpenAI przyniosą aż taki powiew świeżości… Twórcy zapowiadają, że już niebawem na nowo odkryjemy możliwości sztucznej inteligencji. Na największą uwagę zasługuje zwłaszcza zupełnie inny sposób komunikowania się z chatem oraz umiejętność przetwarzania i analizowania obrazów w czasie rzeczywistym.

Ostatnie artykuły
MarketingTech

Sora od OpenAI – Nowa era produkcji filmowych

Od dawna obserwujemy, jak granice między rzeczywistością a wirtualnym światem stają się wyjątkowo płynne. OpenAI postanowiło jednak jeszcze bardziej zatrzeć te granice i pokazać, że o pełnych możliwościach sztucznej inteligencji wiemy niewiele, a twórcy jeszcze nie raz mocno nas zaskoczą. 😉

Marketingsamochód formuły 1

Jak analityka marketingowa przyspieszy Twój biznes?

Na przestrzeni lat analityka zyskała status kluczowego narzędzia w kreowaniu skutecznej strategii marketingowej. Niestety lub „na szczęście” nie u każdego. Obszar ten nie jest bowiem jeszcze w pełni wykorzystywany przez wszystkich graczy na rynku, a to właśnie czyni z analityki potężne narzędzie do zdobywania przewagi konkurencyjnej.


Szukasz pomocy w marketingu?

Zrozumienie Twoich wyzwań to nasz priorytet. Podziel się nimi z nami, a my dopasujemy dla Ciebie najodpowiedniejsze rozwiązania marketingowe. Wystarczy, że podasz nam swój numer telefonu lub adres e-mail - nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby umówić 15 minutowe spotkanie, podczas którego opowiesz nam o swoich potrzebach i celach.

Pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić oraz umówić się bezpośrednio na spotkanie przez Calendly 🙂


Mail: [email protected]
Tel. +48 793 125 986    ×